CITRUSY.CZ

internetový rádce začinajících pěstitelů - fórum
Kávovary-online.cz
Právě je 29 Bře 2024 00:55

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Bananovník
OdeslatNapsal: 26 Črc 2011 14:30 
Offline
Nový člen fóra
Nový člen fóra

Registrován: 23 Črc 2011 19:57
Příspěvky: 6
Mám doma bananovník... mám na nho hnojivo kapka hnojivo na palmy,juky a dráceny. A tam píše že hnojiť 4-8 za týžden NPK má 8%N + 3,6%P2O5 + 4,6% K20..... a ma sa ako normalne hnojiť raz za 14 dní tak ako mám hnojiť???

http://www.agrona.sk/i/tovar/19936.jpg Obrázok hnojiva


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bananovník
OdeslatNapsal: 26 Črc 2011 15:09 
Offline
Aktivní pěstitel
Aktivní pěstitel

Registrován: 19 Úno 2011 21:25
Příspěvky: 362
Bydliště: Krásno nad Teplou
Nemám slov. Další téma-Banánovník.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bananovník
OdeslatNapsal: 26 Črc 2011 19:15 
Offline
Zvědavý pěstitel
Zvědavý pěstitel

Registrován: 28 Dub 2005 11:21
Příspěvky: 90
A lepsie to uz zrejme nebude. Admin nema cas, alebo ho uz forum nezaujima. Moderatori tusim nejaky su, ale kompetencie na mazanie nemaju.

V poslednom roku sa tu vyrojilo kopu novych clenov, ktory si pletu forum s "pokecom", facebookom, alebo podobnymi srackami (pardon sluzbami) a spamuju hlupostami. Takze skonci to asi ako na podobnom nemenovanom fore o rastlinach, kde o maju jednotlive temy aj 80 stran. A to uz naozaj spatne nikto citat nebude. Takze vyznam fora ako dlhodobeho zdroja uzitocnych informacii sa postupne vytrati. Ludia ktori vedia poradit nebudu verklikovat to iste stale dookola a prestanu sem chodit. No a forum bude v pr....

Rad by som sa mylil, ale ak admin ako majitel fora neprehodnoti svoj pristup, je tento scenar vysoko realny.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bananovník
OdeslatNapsal: 26 Črc 2011 20:58 
Offline
Aktivní pěstitel
Aktivní pěstitel
Uživatelský avatar

Registrován: 16 Led 2008 16:50
Příspěvky: 289
Bydliště: Ochoz u Brna
jezo napsal:
A lepsie to uz zrejme nebude. Admin nema cas, alebo ho uz forum nezaujima. Moderatori tusim nejaky su, ale kompetencie na mazanie nemaju.

V poslednom roku sa tu vyrojilo kopu novych clenov, ktory si pletu forum s "pokecom", facebookom, alebo podobnymi srackami (pardon sluzbami) a spamuju hlupostami. Takze skonci to asi ako na podobnom nemenovanom fore o rastlinach, kde o maju jednotlive temy aj 80 stran. A to uz naozaj spatne nikto citat nebude. Takze vyznam fora ako dlhodobeho zdroja uzitocnych informacii sa postupne vytrati. Ludia ktori vedia poradit nebudu verklikovat to iste stale dookola a prestanu sem chodit. No a forum bude v pr....

Rad by som sa mylil, ale ak admin ako majitel fora neprehodnoti svoj pristup, je tento scenar vysoko realny.


Naprostý souhlas. Tem hlavní problém není v nováčcích. Ti vždy byli a vždy budou. Většina lidí časem pochopí, jak to na fórech běží, ale pokud fórum nemá (aktivního) admina, tak je to o ničem. Ještě že ne všechna fóra jsou na tom takhle.

Sorry za offtopic, ale myslím že je to už jedno. Bohužel.

_________________
http://www.tropik.cz

http://www.uzitkoverostliny.estranky.cz/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad - phpBB.cz