CITRUSY.CZ

internetový rádce začinajících pěstitelů - fórum
Kávovary-online.cz
Právě je 18 Dub 2024 20:43

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Provozovat tento web ?
OdeslatNapsal: 29 Lis 2002 19:15 
Offline
Správce systému
Správce systému
Uživatelský avatar

Registrován: 29 Lis 2002 09:50
Příspěvky: 789
Bydliště: Brno
Doporučení pro všechny začátečníky v pěstování citrusů.
V republice existuje několik organizací zabívajících se pěstováním citrusů, členové těchto organizací vám rádi poradí. Organizace také rádi uvítají nové členy. Stručné rady co a jak dělat jsou pro naše podmínky popsány v knihách o citrusech od p. Šamly nebo p. Kodytka. Co se týče značení rostlin a rozporu co je co tak je nejvhodnější koupit rostlinu od zkušeného pěstitele a ne z nějakého hobymarketu kde je většinou na nevhodné podnoži a nikdo vám nezaručí co to je a neporadí s pěstováním.
Jestli se mnou někdo nesouhlasí tak prosím o odpověď na můj e-mail, protože na tyto stránky moc nechodím, protože mi připadají úplně zbytečné. Majitel si myslí že je možné na nich vidělat a to není pravda.

Pavel provozovatel stránek http://www.multiweb.cz/citrusy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Od Marcely
OdeslatNapsal: 29 Lis 2002 19:16 
Offline
Správce systému
Správce systému
Uživatelský avatar

Registrován: 29 Lis 2002 09:50
Příspěvky: 789
Bydliště: Brno
Važený pane Aleši (admin webu),
jsem velice ráda že jste neukončil provoz tohoto webu kvůli člověku který místo toho co by Vám pomohl tak jen kritizuje.Myslim si že se jen snažil udělat si na vašich stránkách reklamu na ty svoje .Každý kdo se tam podívá a porovná úrověň Vašich a jeho určite mi dá zapravdu.
Věnuji se internetu a vím že vás provoz musí stát minimálně 5000 ročně a řekněte mi kdo by byl ochoten toto platit ze svého.
Nenechte se odradit jestli je v CR 1 000 lidi kterým tato stránka nemá co dát pak věřte že je dalších 1 000 000 pro které je to nej co se na internetu o citrusech da najít.
Přeji hodně úspěchů


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Od Pavla
OdeslatNapsal: 29 Lis 2002 19:19 
Offline
Správce systému
Správce systému
Uživatelský avatar

Registrován: 29 Lis 2002 09:50
Příspěvky: 789
Bydliště: Brno
O urovni stránek pana Aleše nepochibuji a uznávám že jsou kvalitnější, hlavně co se týče vzhledu. Problém je ale někde jinde. Pan Aleš si myslí že budou jeho stránky o citrusech vydělávat, ale zapomíná na to že by měl mít dostatek informací o pěstování citrusů a kontakty na pěstitele. Prvotně mi pan Aleš nabídl že mi stránky vytvoří, ale pro mě bylo vhodnější nechat fungovat stránky vlastní. Na vlastních stránkách si za uveřejněnými informacemi stojím a když potřebuji něco aktualitovat tak to ihned udělám. Pan Aleš očekává že se k němu dostanou informace, které zveřejní, kdežto já si je sám scháním přes kontakty na jednotlivé organizace. Pan Aleš už dospěl tak daleko, že chtěl svoje stránky prodat ale pro pěstitele kterým učinil nabídku byla cena velmi vysoká. Většina pěstitelů pěstuje rostliny pro radost a ne za účelem zisku.
Jestli měl někdo pocit že jsem si chtěl udělat reklamu na své stranky, tak je mi to líto ale tento záměr zde nebyl. Já své stranky provozuji bez nutnosti za ně platit a také neočekávám že mi něco vydělají.
Mé stránky vznikly s úmyslem pomoci radou lidem, kteří si koupí rostlinu v různých hypermárketech. Zde jim nejsou schopni poradit s pěstováním a ještě nemají řádně označené rostliny.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Od Admina
OdeslatNapsal: 29 Lis 2002 19:19 
Offline
Správce systému
Správce systému
Uživatelský avatar

Registrován: 29 Lis 2002 09:50
Příspěvky: 789
Bydliště: Brno
Ano pan Pavel ma pravdu nabidl jsem mu ze mu vytvorim stranky (cca pred tremi roky)a pred rokem jsem nabizel stranky na prodej (bylo to po prvni kritice pana Pavla kdy jsem mel opravdu chut se na vsechno vykaslat).Nasli se vsak ohlasy ktere mne utvrdily o tom ze to neni marna prace.Ano priznavam ze puvodni zamer byl vydelat aspon na vlastvi provoz webu,ale kdo by chtel financovat takovy projekt ze sveho ? Dnes uz vim ze je to spoustu prace a jedina odmena je zajem vas citatelu.

A pokud Pavle chcete radit pak Vam nic nebrani i na techto strankach .Rad Vam dam pristup do admin sekce a muzete se s nami (uz jsme dva) podilet na jeho provozu.Nemyslim financne ale radou a pomoci nasim ctenarum.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Od Ivana zo Slovenska
OdeslatNapsal: 29 Lis 2002 19:20 
Offline
Správce systému
Správce systému
Uživatelský avatar

Registrován: 29 Lis 2002 09:50
Příspěvky: 789
Bydliště: Brno
Komu sa tieto stránky nepáčia nech sem nechodí. Páni vaše osobné spory sem asi nepatria, alebo že by ste sa nevedeli dohodnúť kto má krajší citrón !!! Tieto stránky poskytuju všetko čo by poskytovať mali.....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 29 Lis 2002 19:30 
Offline
Správce systému
Správce systému
Uživatelský avatar

Registrován: 29 Lis 2002 09:50
Příspěvky: 789
Bydliště: Brno
Na vaše stránky jsem se dostal více méně náhodou, o to déle však pobyl. Vzhledem k tomu, že se podílím na podobném e-projektu, vím, že není jednoduché dělat takovou věc "za své", rozumím i stálému volání pana Aleše po spolupracovnících a přispěvatelích, sami jsme zažili poněkud zapšklé reakce "konkurenčního serveru, 'který TU byl dříve' " ne nepodobné těm, které jsem četl ve starších příspěvcích tohoto fóra - na to lze reagovat jenom kvalitou, objektivitou a čtivým obsahem. CITRUSY.CZ se mi líbí, držím panu Alešovi palce.
Admin http://www.bonsai-dnes.cz/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad - phpBB.cz