CITRUSY.CZ

internetový rádce začinajících pěstitelů - fórum
Kávovary-online.cz
Právě je 06 Čer 2024 13:01

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 31 Srp 2006 20:50 
Offline
Zvědavý pěstitel
Zvědavý pěstitel
Uživatelský avatar

Registrován: 24 Srp 2006 08:16
Příspěvky: 62
Bydliště: Praha 4
tak tento problem zatim neresim, protoze mam ted 4 rostlinky a zatim to vypada, tak ze se jeste do zimy budu stehovat jinam, tak o dalsich ani paru a tyhle to snad prezijou

_________________
Ster


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 01 Zář 2006 21:59 
Offline
Zvědavý pěstitel
Zvědavý pěstitel

Registrován: 05 Črc 2006 00:12
Příspěvky: 150
tak dneska tu byl Martin a odvezl si citrus :D
Jeho fabie mu byla pomalu mala :lol: pry na fotce vypadal mensi :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 04 Zář 2006 13:53 
Offline
Správce systému
Správce systému
Uživatelský avatar

Registrován: 29 Lis 2002 09:50
Příspěvky: 789
Bydliště: Brno
Skoda nebyl jsem tu par tydnu a toto mi uteklo :cry:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: hmm
OdeslatNapsal: 14 Zář 2006 21:23 
Offline
Nový člen fóra
Nový člen fóra

Registrován: 12 Kvě 2006 09:29
Příspěvky: 27
No ty jsi tu pár dnů nebyl a nedostal jsi jej. Já jsem tu byl cca. 2h denně 2 týdny, byl mi slíben a stejně jsem ho nedostal, ale jsme jen lidi a vše je o názoru...

Je to v lidech, dál to komentovat nebudu. Ten komu je to určeno to určitě pochopí :evil: .

Přeji krásný den 8)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 14 Zář 2006 22:26 
Offline
Zvědavý pěstitel
Zvědavý pěstitel

Registrován: 05 Črc 2006 00:12
Příspěvky: 150
no vy to mozna dal komentovat nebudete ale ja jo, protoze nikdo jinej tady asi citrusy zdarma nerozdaval. a nenecham na sebe hazet spinu. Kdyz uz o tom chcete psat, napiste to laskave vsechno tak jak to bylo, a nebo ja to sem napisu.

Z duvodu mista jsem se potreboval zbavit pred prvnimi mraziky citrusu ktrery jsem mel nekolikrat. Ozvalo se vic lidi, nekteri odrekli kvuli vzdalenosti. Uzivatele romha jsem v SZ prehlidl protoze se to resilo jiz tady na foru. Nabidl jsem mu ze mu tedy jako satisfakci daruji za kvetnik jiny priblizne velky citrus a maly semenacek. Po telefonicke dohode ze mu ho v patek jeste dovezu do C. Budejovic ke kamionu jeho otce jsem mu rekl aby se mi den predem zavolal, pripomnel a domluvilo se presne predani. Nikdo nevolal a protoze tady byli jteploty jiz k nule, mily citron jsem vzal a dal v ulici znamemu. Nic vic nic min. Pak zavolate a rikate ze jsme byli domluveny uplne jinak a sem napisete v hadankach ze ja jsem ten spatnej.

Tak priste az budu zase neco davat zadarmo, sednete si do auta, prijedte hned a dostanete citron a nemusite mi posilat SZ jak se mam rozhodovat, komu ho dat a komu ne, nemusite se mi vtirat jak sam pisete v SZ, nemusite volat, davat si srazy u kamionu atd ja budu mit misto a Vy citron a hlavne si to co je v tomhle a Vasem prispevku nemusime psat. Kazdopadne ponauceni pro me plyne ze si dobre rozmyslim neco davat jeste zadarmo protoze na tom ze za dobrotu na zebrotu neco je. Tot vsechno pane co jsem chtel rici a ted si sem piste co chcete, dale nemam potrebu se k tomu vyjadrovat a verte ze svedomi mam ciste a pokud jste pochopil z nasi domluvy neco jineho pak si klidne myslete ze jsem treba podvodnik bez svedomi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: hmm
OdeslatNapsal: 15 Zář 2006 06:39 
Offline
Nový člen fóra
Nový člen fóra

Registrován: 12 Kvě 2006 09:29
Příspěvky: 27
:(


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad - phpBB.cz