CITRUSY.CZ

internetový rádce začinajících pěstitelů - fórum
Kávovary-online.cz
Právě je 19 Dub 2024 05:06

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Neduvera v ODS
OdeslatNapsal: 25 Bře 2009 10:40 
Offline
Zvědavý pěstitel
Zvědavý pěstitel
Uživatelský avatar

Registrován: 09 Úno 2009 09:17
Příspěvky: 94
Bydliště: Praha-východ
Tak co tomu rikate? Konecne topolankovi spadnul hrebinek.Ale on si stale veri.Porad ma svoje prislovi "ja,ja,jenom,ja". :D A kdyz se obcas koukam na poslaneckou snemovnu,tak to je fakt nekdy k smichu co tam delaji.A za to si berou 80-150 tis.mesicne. :P


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Neduvera v ODS
OdeslatNapsal: 25 Bře 2009 12:11 
Offline
Zvědavý pěstitel
Zvědavý pěstitel

Registrován: 22 Lis 2008 21:18
Příspěvky: 64
Ale kolikrát se nadřou na ten plat :!: :!: :!: To už nevidíš co :!: :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Neduvera v ODS
OdeslatNapsal: 25 Bře 2009 16:40 
Offline
Přispívám na web 500 Kč
Přispívám na web 500 Kč

Registrován: 02 Pro 2003 15:17
Příspěvky: 559
Tak hloupější téma jsem tu snad ještě nezažil, zelenáči :evil: Ať jsi politicky na kterékoliv straně, tak to sem prosím netahej :!:

_________________
Pedro
http://www.pedro-vyskov.estranky.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Neduvera v ODS
OdeslatNapsal: 25 Bře 2009 18:08 
Offline
Zvědavý pěstitel
Zvědavý pěstitel
Uživatelský avatar

Registrován: 09 Úno 2009 09:17
Příspěvky: 94
Bydliště: Praha-východ
Pedro napsal:
Tak hloupější téma jsem tu snad ještě nezažil, zelenáči :evil: Ať jsi politicky na kterékoliv straně, tak to sem prosím netahej :!:

Proc?Vzdyt politika taky patri k zivotu a je to nyni aktualni tema cele zeme tak proc se o tom tady taky treba nebavit.Tady je to "pokec o vsem" tak co by ne. :shock:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Neduvera v ODS
OdeslatNapsal: 25 Bře 2009 18:47 
Offline
Přispívám na web 200 Kč
Přispívám na web 200 Kč

Registrován: 30 Pro 2007 23:32
Příspěvky: 481
Bydliště: Česká Skalice Švermova 702
Co to sem taháš za blbost. Tady se diskutuje o jiných věcech a ne o politice . Toto téma si nech do parlamentu a ne sem.To je můj názor.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Neduvera v ODS
OdeslatNapsal: 25 Bře 2009 20:15 
Offline
Nový člen fóra
Nový člen fóra

Registrován: 03 Úno 2009 18:49
Příspěvky: 22
Jsem stejného názoru, o politiku zde jitě nikdo nestojí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Neduvera v ODS
OdeslatNapsal: 25 Bře 2009 20:52 
Offline
Přispívám na web 200 Kč
Přispívám na web 200 Kč
Uživatelský avatar

Registrován: 10 Bře 2004 13:32
Příspěvky: 1566
Bydliště: u Slavkova u Brna 220 mnm
alebo na living.cz .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Neduvera v ODS
OdeslatNapsal: 25 Bře 2009 20:57 
Offline
Aktivní citrusář
Aktivní citrusář
Uživatelský avatar

Registrován: 15 Dub 2008 18:02
Příspěvky: 457
Bydliště: Domažlicko
Neříkal sem to, a kdo to všechno začal? :idea: Sice se to minulé téma na hudbu nějak chytlo ale jakmile se tu jednou oběví něco co sem nepatří, začne to tu být horší a horší. Protože usedlíci chápou, nováčci zkouší. A třeba mě za to ukamenujte co sem teď řekl, ale já se vlastně zelenáčovy ani nedivím :idea: že nechápe co udělal špatně.

_________________
Ovar
http://www.tropik.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Neduvera v ODS
OdeslatNapsal: 25 Bře 2009 21:51 
Offline
Aktivní pěstitel
Aktivní pěstitel

Registrován: 25 Pro 2007 12:00
Příspěvky: 357
Bydliště: Trnava, Slovenská republika, 167 m. n. m.
Haló !
Je tu ešte fórum o citrusoch a iných subtr. rastlinách :?: :?: :?:
Politiku tu teda naozaj nemusím... :?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Neduvera v ODS
OdeslatNapsal: 25 Bře 2009 22:00 
Offline
Zvědavý pěstitel
Zvědavý pěstitel

Registrován: 04 Lis 2008 15:37
Příspěvky: 184
ovar napsal:
Neříkal sem to, a kdo to všechno začal? :idea: Sice se to minulé téma na hudbu nějak chytlo ale jakmile se tu jednou oběví něco co sem nepatří, začne to tu být horší a horší. Protože usedlíci chápou, nováčci zkouší. A třeba mě za to ukamenujte co sem teď řekl, ale já se vlastně zelenáčovy ani nedivím :idea: že nechápe co udělal špatně.

Nezlob se na mne za můj názor,ale......
Politika nikdy nebude vzkvétat v prostředí péče,lásky a porozumění.Rostliny naopak neporostou když je budeš podrážet,nenávidět a budeš na ně zlý.A o tom druhém(snad proboha!) toto fórum není.A ne každý má ještě chuť a sílu bavit se o všech těch prasárnách,které vidí okolo sebe...... :?:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Neduvera v ODS
OdeslatNapsal: 25 Bře 2009 22:11 
Offline
Zvědavý pěstitel
Zvědavý pěstitel
Uživatelský avatar

Registrován: 09 Úno 2009 09:17
Příspěvky: 94
Bydliště: Praha-východ
Tak se vam teda vsem omlouvam jestli jsem se vas tak dotkl.Ano ovar ma pravdu.Kdyz se tu psalo o hudbe tak proc treba ne o politice.Tot muj nazor.Jinak teda jeste jednou pardon. :oops:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Neduvera v ODS
OdeslatNapsal: 25 Bře 2009 22:16 
Offline
Přispívám na web 200 Kč
Přispívám na web 200 Kč
Uživatelský avatar

Registrován: 10 Bře 2004 13:32
Příspěvky: 1566
Bydliště: u Slavkova u Brna 220 mnm
Tavossi, Ty si to tak krasne napisal, že klobuk dolu. 8)
Kam


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Neduvera v ODS
OdeslatNapsal: 25 Bře 2009 22:19 
Offline
Aktivní citrusář
Aktivní citrusář
Uživatelský avatar

Registrován: 15 Dub 2008 18:02
Příspěvky: 457
Bydliště: Domažlicko
TAVOSS napsal:
ovar napsal:
Neříkal sem to, a kdo to všechno začal? :idea: Sice se to minulé téma na hudbu nějak chytlo ale jakmile se tu jednou oběví něco co sem nepatří, začne to tu být horší a horší. Protože usedlíci chápou, nováčci zkouší. A třeba mě za to ukamenujte co sem teď řekl, ale já se vlastně zelenáčovy ani nedivím :idea: že nechápe co udělal špatně.

Nezlob se na mne za můj názor,ale......
Politika nikdy nebude vzkvétat v prostředí péče,lásky a porozumění.Rostliny naopak neporostou když je budeš podrážet,nenávidět a budeš na ně zlý.A o tom druhém(snad proboha!) toto fórum není.A ne každý má ještě chuť a sílu bavit se o všech těch prasárnách,které vidí okolo sebe...... :?:


Fajn, názor jsem si pozorně přečetl ( i když nepochopil) a nezlobím se na tebe :wink: . Ba jsem i za něj rád. Jen mě totu furt nebaví číst a držet zobák, když můžu říct co mi vadí. A nebudu chodit kolem horké kaše, nesouhlasím s tímto tématem stejně jako jsem nesouhlasil s hudebním tématem. Citrusy.cz je o rostlinách, fórum Pokec o blbostech vnímám jako pokec o rostliných blbostech, jako panovo Petrovo Brožovo schnilé ovoce na sněhu či fotky děravých folióvníku v zimě. Ostatní témata jako je třeba toto, je úplně mimo mísu :!: Toť vše, a vkládám usměvavého smailíka aby bylo vidět že to beru s úsměvem a nehodlám se pouštět do konfliktů :mrgreen: :lol: :D

_________________
Ovar
http://www.tropik.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Neduvera v ODS
OdeslatNapsal: 26 Bře 2009 07:15 
Offline
Přispívám na web 200 Kč
Přispívám na web 200 Kč

Registrován: 17 Zář 2005 23:32
Příspěvky: 3386
Vůbec nechci toto téma aktivovat, souhlasím s Pedrem :wink: . Ale jen dodatek, snad to bude závěr.
Zelenáči, ono by to zřejmě podle Adminových instrukcí v Pokecu mohlo být, ale ty jsi jednoznačně vyjádřil svoje politické zaměření a protože u nás je to podle většiny polistopadových voleb tak zhruba napůl, tak druhá polovina zase nemusí tu červeno-oranžovou sešlost. A mohl by z toho být mazec jak na jiných webových politických diskuzích :shock: , a to zde naštěstí nejde, protože vulgární výrazy tady Admin jednoznačně zakazuje.
Když se dívám na tvůj nick :P , tak to beru tak , že zelenáč spustil svoje kvak-kva-kva-kvak, prostě jaro se blíží :D .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Neduvera v ODS
OdeslatNapsal: 26 Bře 2009 08:56 
Offline
Zvědavý pěstitel
Zvědavý pěstitel

Registrován: 04 Lis 2008 15:37
Příspěvky: 184
Fajn, názor jsem si pozorně přečetl ( i když nepochopil) a nezlobím se na tebe :wink: . Ba jsem i za něj rád. Jen mě totu furt nebaví číst a držet zobák, když můžu říct co mi vadí. A nebudu chodit kolem horké kaše, nesouhlasím s tímto tématem stejně jako jsem nesouhlasil s hudebním tématem. Citrusy.cz je o rostlinách, fórum Pokec o blbostech vnímám jako pokec o rostliných blbostech, jako panovo Petrovo Brožovo schnilé ovoce na sněhu či fotky děravých folióvníku v zimě. Ostatní témata jako je třeba toto, je úplně mimo mísu :!: Toť vše, a vkládám usměvavého smailíka aby bylo vidět že to beru s úsměvem a nehodlám se pouštět do konfliktů :mrgreen: :lol: :D[/quote]
Ale JOOOO,bylo by to špatné,kdybys nemohl říct svůj nesouhlasný názor na něco :!: :!: .Jenže na politiku(obecně) jsou moje vyjadřovací schopnosti daleko za hranicemi publikovatelnosti. :twisted: A většinou se lidi kvůli svým názorům začnou sprostě urážet....Můj názor je tento.Pokud by se politika dala použít jako hnojivo,věděl bych si rady.Jde o to,jestli by všechno nechcíplo. :mrgreen: A díky za Tvůj postoj. :wink:


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad - phpBB.cz