CITRUSY.CZ

internetový rádce začinajících pěstitelů - fórum
Kávovary-online.cz
Právě je 29 Bře 2024 06:53

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Neduvera v ODS
OdeslatNapsal: 26 Bře 2009 08:57 
Offline
Aktivní citrusář
Aktivní citrusář

Registrován: 17 Pro 2004 22:27
Příspěvky: 702
1/ Urcite je lepsi na forum o rostlinach netahat politiku, ani hudbu ani jine veci. Pak by to toiz nemuselo byt forum o rostlinach.
2/ Pokud jsou ale lidi kultivovani (na tomto foru vyjimecne pomerne ano) pak se tu snese jeden thread o hudbe, stejne tak jako jeden thread o politicke situaci
3/ O politice se nemusi nutne mluvit sproste a nadavat si. Ja mam kolem sebe spoustu silnych levicaku a dokonce nacionalistu. A dokazeme si vymenit nazory a nepohadat se (zavidite ze?) ;-)
4/ A ted k zavrhovanemu tematu: zamysleme se nad tim, jestli je lepsi neoblibena zkorumpovana zeleno-modra vlada delajici alespon "nejake" reformy a udrzujici fiskalni politiku na uzde, nez "oblibena" oranzovo-cervena zkorumpovana vlada, delajici kroky jen podle marketingovych vyzkumu a vyzkumu verejenho mineni a rozhazujici penize jen tam, odkud dostane nejvice hlasu. Kdo cte jiny nez bulvarni tisk, analyzy ceskych, evropskych i svetovych expertu na politiku a ekonomiku, ten snad nemuze jasat. Ano, topolankova vlada je spatna, ale zadna jina lepsi alternativa tady neni. Jediny kdo umi udelat 101 ve snemovne je oranzova + cervena. A pokud k tomu dojde, jsme v prdeli. V cervnu jedu na konferenci na Kubu a mozna mi pak vyjde na stejno tam i zustat.

_________________
/*
omnis mundi creatura
quasi liber et pictura
nobis est in speculum
*/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Neduvera v ODS
OdeslatNapsal: 26 Bře 2009 10:34 
Offline
Zvědavý pěstitel
Zvědavý pěstitel
Uživatelský avatar

Registrován: 09 Úno 2009 09:17
Příspěvky: 94
Bydliště: Praha-východ
No ale na druhou stranu se to tady hemzi nazorama a trochu se to rozjelo v tom cekani na jaro.Trochu jsem vam rozproudil krev v zilach a to pomaha vasemu zdravi :lol: Jsem novacek a nedoufal jsem ze delam neco spatne.Proste me to napadlo jen tak z nudy,tak jsem to placnul.Chodim i na jina fora,treba na tema o majitelich konkretni znacky aut a tam jsou podobne "pokec o vsem" a tam se opravdu keca o vsem.Tak proto me to ani nenapadlo ze to tady vyvola takove hromy a blesky.Nejsem zadnej politik ani politickej nadsenec,ale bral jsem to jen tak jako kdyz sedej chlapy v hospode a kecaj o zenskej,o zivote,o politice a treba i o zahradce. :oops: Tak uz se na me nezlobte a na priste jsem poucenej.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Neduvera v ODS
OdeslatNapsal: 26 Bře 2009 12:13 
Offline
Zvědavý pěstitel
Zvědavý pěstitel

Registrován: 04 Lis 2008 15:37
Příspěvky: 184
zelenac napsal:
No ale na druhou stranu se to tady hemzi nazorama a trochu se to rozjelo v tom cekani na jaro.Trochu jsem vam rozproudil krev v zilach a to pomaha vasemu zdravi :lol: Jsem novacek a nedoufal jsem ze delam neco spatne.Proste me to napadlo jen tak z nudy,tak jsem to placnul.Chodim i na jina fora,treba na tema o majitelich konkretni znacky aut a tam jsou podobne "pokec o vsem" a tam se opravdu keca o vsem.Tak proto me to ani nenapadlo ze to tady vyvola takove hromy a blesky.Nejsem zadnej politik ani politickej nadsenec,ale bral jsem to jen tak jako kdyz sedej chlapy v hospode a kecaj o zenskej,o zivote,o politice a treba i o zahradce. :oops: Tak uz se na me nezlobte a na priste jsem poucenej.

Tak jo,tohle beru,snad i ostatní.Ostatně reaguji,tudíž chci komunikovat.Jen jsem měl trochu obavy,aby se ty choroby z politiky nepřenesly i na naše miláčky :evil: (myslím rostliny).Ale jen člověk mdlého rozumu nebo duševní impotent by se choval ke svým láskám stejně,jako politici k nám :twisted: !Jo a já jsem se určitě neurazil a u píva můžeme probrat i tu politiku! :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Neduvera v ODS
OdeslatNapsal: 26 Bře 2009 12:43 
Offline
Aktivní citrusář
Aktivní citrusář
Uživatelský avatar

Registrován: 20 Dub 2008 13:14
Příspěvky: 402
Bydliště: Slovensko- Trenčín
Tovoss keď už teda o tej politike tak si dovolím povedať žýe moje pestovateľské sny mi politika zničila. :lol: :mrgreen: :mrgreen: .Totiž v deň brnanskeho roubovani, sme mali na slovensku prvé kolo volieb, ktoré vyhral gašparovič,a preto som nemohol ísť lebo ma naši nemohli odviesť. ale aj keď som mladý tak dúfam že aj názor mladých sa berie a myslím si že nápad vytvoriť túto tému nebol až taký zlý. njapríklad keby nebolo tejto témy tak nemôžem povedať že by som bol oveľa radšej keby prezidentkou bola radičová a nmie gašparovič.ale to je moj názor.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Neduvera v ODS
OdeslatNapsal: 26 Bře 2009 20:47 
Offline
Nový člen fóra
Nový člen fóra

Registrován: 22 Zář 2007 15:18
Příspěvky: 17
Bydliště: Sokolov
:arrow: Já si osobně myslím - zlatá hudba. Je lepší pohled na pěknou zpěvačku než na představitele politických stran a hejtmany. Hottmi :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Neduvera v ODS
OdeslatNapsal: 26 Bře 2009 22:37 
Offline
Přispívám na web 200 Kč
Přispívám na web 200 Kč
Uživatelský avatar

Registrován: 10 Bře 2004 13:32
Příspěvky: 1566
Bydliště: u Slavkova u Brna 220 mnm
Bohuzial, vlakno o hudbe sa kamsi stratilo, že by ho niekto zmazal? Alebo ho neviem najst...
Kam


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad - phpBB.cz