CITRUSY.CZ

internetový rádce začinajících pěstitelů - fórum
Kávovary-online.cz
Právě je 19 Dub 2024 06:28

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Pomluva
OdeslatNapsal: 10 Čer 2009 14:32 
Offline
Přispívám na web 200 Kč
Přispívám na web 200 Kč

Registrován: 25 Lis 2005 23:43
Příspěvky: 1384
Bydliště: Brno
Omlouvám se všem, kteří na tomto fóru by chtěli řešit jen pěkné a příjemné věci či starosti kolem našich rostlin i dalších, za založení tohoto tématu i to, co tu napíši. Promiňte, ale jinou možnost nemám.
Před časem, přesně ve dnech 18. až 20.11. 2008, se na fóru pro brněnskou organizaci z původně nevinného začátku stalo cosi naprosto nechutného, co vedlo k uzamčení celého tématu. Po svém posledním příspěvku zde jsem se na hodně dlouho fóru nevěnovala (řešila jsem pracovní termíny) a jen z několika e-mailů přátel i jejich telefonů jsem se dozvěděla, že o mně bylo napsáno něco velice zlého - kromě jiného že mám vazby na brněnské podsvětí a pod. Když jsem jim přiznala, že jsem to nečetla, tak říkali, že je to asi tak lepší, ať už to ani raději nečtu... Jenže ... minulé pondělí, na "pokecklubu" v Lužánkách, byl celý článek znovu připomenut a nejvíce to nejhorší v něm. A tak jsem si vše nakonec tuhle poslední sobotu dodatečně přečetla. Pominu hodnocení mé osoby, v němž mi pisatel přisoudil své vlastní chyby (právě ty vidí každý na tom druhém v první řadě, ať už je osočený má či ne), tomu jsem se musela zasmát, ale nemohu žel pominout tuto pasáž, která je skutečnou pomluvou!
Cituji:
"Nepomlčím ani o určité jiné, zcela osobní životní situaci, která po Vás požaduje právě ono stádové chování, delegování část sebe sama někomu a to tak, že Vy si to bohužel sama ani neuvědomujete. A to už vůbec nemluvím o tom má-li to spojitost s ……. řekněme slušně s tou nejhorší představitelnou kriminalitou vůbec….. ale to je jen věc Vašeho svědomí a rozlišovacích schopností, které máte nejspíš systematickou prací někoho jiného nějak narušené. Co Vás k tomu vedlo? To víte jen Vy sama."

Toto bylo na moji adresu napsáno na veřejně přístupném fóru a v dnešní takřka schizofrenické situaci kolem teroristů, vrahů, vyděračů a jiných si nezúčastnění lidé, kteří neznají ani mne, ani autora těchto slov, mohou o mně myslet ... co asi. O případném popotahování policií kvůli údajné "spojitosti s nejhorší představitelnou kriminalitou" ani nemluvě.
A nezapomeňte - pomluva je trestný čin. Výše uveřejněná pomluva je následkem naprosto "ujeté" dedukce, je lživá a ... žalovatelná.
A šmytec!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pomluva
OdeslatNapsal: 10 Čer 2009 15:08 
Offline
Přispívám na web 200 Kč
Přispívám na web 200 Kč

Registrován: 30 Pro 2007 23:32
Příspěvky: 481
Bydliště: Česká Skalice Švermova 702
Ivo nic si neberte tak vážně jak to vypadá. Takových pomluv na tomto foru bylo více nejste sama. Já asi vím od kud vítr vane. Snad ten dotyčný má trochu slušnosti a odvahy se veřejně na tomto foru omluvit. Jinak jste tady dost chyběla alespon mně. Vaše rady byli k nezaplacení. Tak Vás prosím na vše zapomente a zase pište. Možná to bude pro Vás těžké ale nemá cenu se kvůli nějakému blábolu rmoutit. Hodně zdaru a pěstitelských ůspěchů přeje Josef.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pomluva
OdeslatNapsal: 10 Čer 2009 15:18 
Offline
Aktivní pěstitel
Aktivní pěstitel

Registrován: 11 Bře 2008 18:47
Příspěvky: 280
Pani Ivo nic si z toho nedelejte a mavnete nad tim rukou.Kazdy kdo nekoho pomlouva tak at si sam zamete pred prahem a nenavazi se do nekoho koho nezna.Ja sam byl na vystave citrusu odkud Vas znam a jste normalni clovek ochotny pomoci tak at si ten dotycny trhne fajfkou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pomluva
OdeslatNapsal: 10 Čer 2009 15:20 
Offline
Aktivní pěstitel
Aktivní pěstitel

Registrován: 11 Bře 2008 18:47
Příspěvky: 280
Muze mi tu nekdo rici jak prispet na forum?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pomluva
OdeslatNapsal: 10 Čer 2009 15:29 
Offline
Přispívám na web 200 Kč
Přispívám na web 200 Kč

Registrován: 30 Pro 2007 23:32
Příspěvky: 481
Bydliště: Česká Skalice Švermova 702
Vanhelsing02 napsal:
Muze mi tu nekdo rici jak prispet na forum?

Petr Broža to určitě ví. Snad jsem nezkomolil jeho jméno.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pomluva
OdeslatNapsal: 10 Čer 2009 15:30 
Offline
Aktivní pěstitel
Aktivní pěstitel

Registrován: 11 Bře 2008 18:47
Příspěvky: 280
Dekuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pomluva
OdeslatNapsal: 10 Čer 2009 17:25 
Offline
Přispívám na web 200 Kč
Přispívám na web 200 Kč

Registrován: 25 Lis 2005 23:43
Příspěvky: 1384
Bydliště: Brno
Děkuji všem. Ne, nejsem otrávená. To, že jsem dlouho nepsala, bylo způsobeno nejprve opravdu šíleným pracovním termínem a nasazením, pak nemocí a vleklou únavou z vyčerpání. Stále jsem se nějak nemohla vzpamatovat - nu, nejsem již nejmladší :D
Ale už se to konečně zase lepší, v posledních týdnech jsem trošku zapracovala na svých stránkách a chystám pár článků tam (jen doufám, že je také dokončím v dohledné době :oops: :D ). Na tohleto téma, co jsem dnes založila, už bych se rozhodně nechtěla vracet. Ani kvůli sobě, ani kvůli někomu jinému. :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pomluva
OdeslatNapsal: 10 Čer 2009 19:21 
Offline
Citrusář
Citrusář
Uživatelský avatar

Registrován: 21 Bře 2007 13:50
Příspěvky: 1415
Bydliště: Tišnov
Vanhelsing02 napsal:
Muze mi tu nekdo rici jak prispet na forum?

Vše máš tady: viewtopic.php?f=1&t=785

_________________
http://www.subtropickerostliny.estranky.cz/
Fórum: http://www.subtropicke-rostliny.cz/forum/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pomluva
OdeslatNapsal: 10 Čer 2009 19:25 
Offline
Citrusář
Citrusář
Uživatelský avatar

Registrován: 21 Bře 2007 13:50
Příspěvky: 1415
Bydliště: Tišnov
Paní Ivo, já svůj názor již vyjádřil v oné diskuzi a nemíním se k ní vracet.. Můj názor sama znáte nejlépe...

_________________
http://www.subtropickerostliny.estranky.cz/
Fórum: http://www.subtropicke-rostliny.cz/forum/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pomluva
OdeslatNapsal: 10 Čer 2009 21:04 
Offline
Přispívám na web 500 Kč
Přispívám na web 500 Kč

Registrován: 02 Pro 2003 15:17
Příspěvky: 559
Pomluva je hrozná věc. A není pro ni žádná omluva. Bohužel se s ní těžko bojuje. Bohužel i takoví lidé mezi námi žijí a sami sobě si dokážou vysvětlit, že mají pravdu a okolí je nechápe, ale oni nechápou okolí a nemá toc společného s inteligencí.
Taky budu rád, pokud se tady zase začnete pravidelněji objevovat :D a psát příspěvky. Nemusí s vašimi názory každý souhlasit, ale každý má právo na názor a hlavně..... chceme trochu "pokecat" o něčem co nás zajímá a baví i když se nám to vždy nedaří :roll: I profíkům projektantů či stavbařům může nakonec jejich dílo spadnout na hlavu a můžou to počítat zleva doprava a z prava doleva. Něco jsou teorie, informace a čísla a něco je skutečnost, která se do puntíku dopředu přesně stanovit nedá.
A šmytec!

_________________
Pedro
http://www.pedro-vyskov.estranky.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pomluva
OdeslatNapsal: 11 Čer 2009 11:30 
Offline
Zvědavý pěstitel
Zvědavý pěstitel

Registrován: 09 Črc 2008 14:38
Příspěvky: 134
Mně Iva (na tomto servru!!!) "zajímá" jen jako citrusářka a nic jiného sem přeci ani nepatří. Jediný, co ve srandě k tomu můžu ale říct, pokud podsvětí rozumí citrusům jako Iva, není to zlé - ale to jen opravdu ve srandě.
Přeji pevné nervy s "blbama".


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pomluva
OdeslatNapsal: 11 Srp 2009 19:28 
Offline
Správce systému
Správce systému
Uživatelský avatar

Registrován: 29 Lis 2002 09:50
Příspěvky: 789
Bydliště: Brno
No to se nedá reagovat i když starší členové vědí že se poslední rok hodně držím od komentářů.

Ivo myslím že jste jako človíček fajn a není důvod to rezebírat.

Každý ale může mít jiný názor a ne vždy si člověk uvědomí co znamená internet. O tom jaký máte vliv na toto forum a jaké dávate rady lidem nemá cenu hovořit. Za vše staší říct že tu máte 1339 příspěvků a to přece nebudou jen blbosti :D :D

Pokud bych já bral osobně každou narážku na moji osobu nebo snad pěkné zprávy o mé neschopnosti a debilitě že si nedokážu poradit s forem musel bych si to už hodit a nebo tento web smazat :lol: :lol: (pravda 2x už jsem neměl daleko k tomu tlačítku DELETE ale Petr Broža mi to rozmluvil)

Berte to tak na foru je dnes více než 1000 registrovaných členů a pokud jste nepadla do oka třebna jen třem je to super poměr 3:1000 :lol: :lol:

Takže klííídek a pěkný večer. Mimochodem Jahodový strom co jsem si od Vás koupil na roubování (cena 20 Kč myslím) plodí jak o život


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pomluva
OdeslatNapsal: 11 Srp 2009 22:16 
Offline
Aktivní citrusář
Aktivní citrusář
Uživatelský avatar

Registrován: 15 Dub 2008 18:02
Příspěvky: 457
Bydliště: Domažlicko
Připadám si i blbě, že jsem se do tebe taky navážel admine, když to tu spadlo poprvé. Neuvědomil jsem si, že nejsem jediný, kdo tě stím otravuje a že když se nezůčastňuješ diskuzí, tak to neznamená, že je ti toto fórum volné. Ale když si řekl, že si toto fórum necháš i když ho chtělo koupit zahradnictví, tak ti opravdu věřím, že máš k "nám" nějakou vazbu. Což mě těší a začínám si tě vážit, že sis nás tu nechal i přes ty problémi. Takže držím palce!

_________________
Ovar
http://www.tropik.cz


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 48 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad - phpBB.cz