CITRUSY.CZ

internetový rádce začinajících pěstitelů - fórum
Kávovary-online.cz
Právě je 28 Bře 2024 17:22

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté, nemůžete posílat nové příspěvky nebo odpovídat na starší  [ Příspěvků: 46 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: ADMIN SPÍŠ ??? ( AKO OBVYKLE - SPAM )
OdeslatNapsal: 05 Led 2012 13:05 
Offline
Nový člen fóra
Nový člen fóra

Registrován: 15 Úno 2009 21:21
Příspěvky: 7
Bydliště: Bratislava
Niektorí by sa mali nad sebou zamyslieť. Vlákno má jasný nadpis a hneď druhý príspevok to tu zvrhol na inú tému a to hneď na vojnu medzi fórami. Keby by sa admin staral o fórum ako treba dávno by to stopol a túto tému zmazal teda pardon ona by ani nemusela vzniknúť.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ADMIN SPÍŠ ??? ( AKO OBVYKLE - SPAM )
OdeslatNapsal: 05 Led 2012 13:50 
Offline
Přispívám na web 100 Kč
Přispívám na web 100 Kč

Registrován: 18 Led 2008 14:59
Příspěvky: 90
Bydliště: Brno
Omlouvám se za zpoždění. Vymazal jsem spam z vláken kde mám přístup. Pokud něco objevíte, dejte vědět přes SZ.

Jirka Trávníček


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ADMIN SPÍŠ ??? ( AKO OBVYKLE - SPAM )
OdeslatNapsal: 05 Led 2012 15:09 
Offline
Aktivní pěstitel
Aktivní pěstitel

Registrován: 19 Úno 2011 21:25
Příspěvky: 362
Bydliště: Krásno nad Teplou
Platusi, máš pravdu, žijeme v demokracii, tak proč bychom měli mít právo říci opačný názor, ne? Proč by někdo směl říct, že je na tomto fóru spokojenější než na fóru kde se za nespokojenost dávají jakási napomenutí za pomluvu fóra. Jste s tím vaším fórem už trochu směšní. Pomlouváte jak o život, a ne jen fórum, ale i výstavy, lidi, ale běda jak se někdo zmíní o vás. Je mi vás líto. Víc se tím nebudu zaobírat, ať je zdejší Admin jaký je, nikdo nezná jeho osobní důvody, proč tomu tak je, ale čeho si cením, je to, že je to člověk nad věcí, snáší kritiku. Žádné sankce za opačný názor, žádné upozorňování co člověk smí říkat co ne. Zde vládne demokracie, ač trochu zabředá k anarchii, ale kdesi tam, tak tam je tvrdá totalita, ale zase jsou všichni soudruzi bratři a kamarádi plni lásky, neb odporovat se nesmí, pozdravujte na subtropech, mě tam byl vstup ač částečně na mou žádost zamezen.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ADMIN SPÍŠ ??? ( AKO OBVYKLE - SPAM )
OdeslatNapsal: 05 Led 2012 15:24 
Offline
Nový člen fóra
Nový člen fóra

Registrován: 15 Úno 2009 21:21
Příspěvky: 7
Bydliště: Bratislava
Kľudne si povedz opačný názor ale v téme kde to patrí a kedže toto fórum je o citrusoch tak prajem veľa štastia s hľadaním danej témy :mrgreen:
Chodím na viacero fór a hľadám si na nich informácie ktoré ma zaujímajú ostatné ignorujem lebo pre niekoho tie informácie môžu byť zaujímavé. Tiež by som rád videl hocijaké fórum kde by ohovárali iné pretože som tú česť nemal na žiadnom fóre ani o akvaristike, mäsožravých rastlinách, chilli papričkách, citrusoch atď teda až dodnes kým som si neprečítal tvoj príspevok...
Aj tak ma neodradíš od čítania tohoto fóra pretože informácie tu zhromaždené si vážim rovnako ako ľudí čo tu prispievajú a starajú sa oň to ale nemení nič na fakte že admin sa tu o to nestará


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ADMIN SPÍŠ ??? ( AKO OBVYKLE - SPAM )
OdeslatNapsal: 05 Led 2012 15:30 
Offline
Aktivní pěstitel
Aktivní pěstitel

Registrován: 19 Úno 2011 21:25
Příspěvky: 362
Bydliště: Krásno nad Teplou
To víš, že máš samozřejmě pravdu. Já už to řešit nebudu. Stačí mi, když si přečtu ty tvé příspěvky a mám po chuti se s tebou hádat. Proč tedy nepožádáš Admina, ať z tebe udělá Správce a můžeš to tu ve volném čase spravovat? A pokud někdo dá za příklad jiné fórum, já odporuji, že mě to zde sedí lépe, uvedu i důvody, tak to asi patří do tématu zakořeňování ananasových růžic ne?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ADMIN SPÍŠ ??? ( AKO OBVYKLE - SPAM )
OdeslatNapsal: 05 Led 2012 15:35 
Offline
Nový člen fóra
Nový člen fóra

Registrován: 15 Úno 2009 21:21
Příspěvky: 7
Bydliště: Bratislava
mitas upozorňoval na prácu admina nie na fórum samotné!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ADMIN SPÍŠ ??? ( AKO OBVYKLE - SPAM )
OdeslatNapsal: 05 Led 2012 15:45 
Offline
Aktivní pěstitel
Aktivní pěstitel

Registrován: 19 Úno 2011 21:25
Příspěvky: 362
Bydliště: Krásno nad Teplou
Děkuji bohům, za to, že je zde admin jaký je. Další věcí je, že pan Trávníček spam vymazal, tak nechápu, proč toto téma zase otvíráš. Hádka s dětmi mě přestává bavit. Jdu si číst o rostlinách, jsem vymrzlý z práce, a peču na to kdo má lepšího admina, já mám svůj názor, potvrzen nedávnou zkušeností po diskusi s demagogem a jakési domnělé prezentaci virtuální moci, která mi snad měla ublížit, mám mezi adminy zcela jasno :wink: .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ADMIN SPÍŠ ??? ( AKO OBVYKLE - SPAM )
OdeslatNapsal: 05 Led 2012 16:06 
Offline
Nový člen fóra
Nový člen fóra

Registrován: 15 Úno 2009 21:21
Příspěvky: 7
Bydliště: Bratislava
Otvoril som ho pretože som mal potrebu vyjadriť sa k tejto téme a kedže tu stále je a nieje zmazaná ani zamknutá tak prečo by som sa nevyjadril keď je tu tá možnosť. Keď sa so mnou nechceš hádať tak mi neklad otázky pretože slušnosť mi káže odpovedať ti na ne.

Otázka na moderátorov: Máte právo zmazať túto tému? Myslím že je tu zbytočná


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ADMIN SPÍŠ ??? ( AKO OBVYKLE - SPAM )
OdeslatNapsal: 05 Led 2012 16:27 
Offline
Aktivní pěstitel
Aktivní pěstitel
Uživatelský avatar

Registrován: 16 Led 2008 16:50
Příspěvky: 289
Bydliště: Ochoz u Brna
:lol: :lol: :lol: Petře už toho nech, nebo mi ze smíchu praskne žilka :lol:. Takový kecy, to už se dneska dá léčit :roll: .

Já už jsem se k tomu nechtěl vracet, chtěl jsem se nad to povznést, bylo by to lepší, ale to prostě nejde. Ještě do toho zatahuj politiku. Buď rád, ze jsi na demokratickém fóru, kde můžeš každému vrazit kudlu do zad a místní "justice" to vůbec nebude řešit :lol:

Nikdy nikdo, co já vím, nepomlouval Citrusy jako fórum, ale jeho ADMINISTRACI. Nevím kolik lidí to bude muset ještě napsat, aby jsi to pochopil. Ale to, co vytahuješ na povrch ty, to je normálně na blití. Jsi jako vyslaný špión za účelem pomluvy a zkreslených údajů!

Já na tohle forum budu nadále chodit, chodím sem 4. rokem, začínal jsem tu, setkal jsem se tu s mnoha dobrými lidmi. Chodí sem zkušení pěstitelé, kteří věnují svůj volný čas skutečným odborným radám a za ty mne tenhle stav fóra velice mrzí!

A Dědečku, jestli se nechceš bavit s námi, hloupými dětmi, tak si najdi jinou oběť a pomlouvej jinde!!! Já jsem tě pozval tehdy na to fórum a kdybych jen mohl tušit, co z toho uděláš za aféru.... Tímto se omlouvám všem, kteří museli snášet pomluvy a kritiku, byla to vlastně moje vina.

_________________
http://www.tropik.cz

http://www.uzitkoverostliny.estranky.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ADMIN SPÍŠ ??? ( AKO OBVYKLE - SPAM )
OdeslatNapsal: 05 Led 2012 16:42 
Offline
Aktivní pěstitel
Aktivní pěstitel

Registrován: 19 Úno 2011 21:25
Příspěvky: 362
Bydliště: Krásno nad Teplou
Já Rade vědět s jakou hvězdou jasnou tehdy mluvím, na to fórum bych za živý prase nešel. Končím s tebou, nezajímáš mě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ADMIN SPÍŠ ??? ( AKO OBVYKLE - SPAM )
OdeslatNapsal: 05 Led 2012 16:48 
Offline
Přispívám na web 100 Kč
Přispívám na web 100 Kč

Registrován: 18 Led 2008 14:59
Příspěvky: 90
Bydliště: Brno
Pokud chcete tak toto vlákno smažu.

Jirka Trávníček


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ADMIN SPÍŠ ??? ( AKO OBVYKLE - SPAM )
OdeslatNapsal: 05 Led 2012 17:02 
Offline
Aktivní pěstitel
Aktivní pěstitel
Uživatelský avatar

Registrován: 16 Led 2008 16:50
Příspěvky: 289
Bydliště: Ochoz u Brna
petrlcr napsal:
Já Rade vědět s jakou hvězdou jasnou tehdy mluvím, na to fórum bych za živý prase nešel. Končím s tebou, nezajímáš mě.[/quote

První část věty nechápu (je to jako od Google překladače), ale s druhou částí souhlasím a vidím to stejně. Tímto bychom to snad mohli uzavřít, snad už dáš pokoj.

[quote="jirkatravnicek"]Pokud chcete tak toto vlákno smažu.

Jirka Trávníček


Jirko, já jsem pro ponechání nebo možná pro uzamčení.

_________________
http://www.tropik.cz

http://www.uzitkoverostliny.estranky.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ADMIN SPÍŠ ??? ( AKO OBVYKLE - SPAM )
OdeslatNapsal: 05 Led 2012 17:03 
Offline
Aktivní pěstitel
Aktivní pěstitel
Uživatelský avatar

Registrován: 16 Led 2008 16:50
Příspěvky: 289
Bydliště: Ochoz u Brna
petrlcr napsal:
Já Rade vědět s jakou hvězdou jasnou tehdy mluvím, na to fórum bych za živý prase nešel. Končím s tebou, nezajímáš mě.


První část věty nechápu (je to jako od Google překladače), ale s druhou částí souhlasím a vidím to stejně. Tímto bychom to snad mohli uzavřít, snad už dáš pokoj.

_________________
http://www.tropik.cz

http://www.uzitkoverostliny.estranky.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ADMIN SPÍŠ ??? ( AKO OBVYKLE - SPAM )
OdeslatNapsal: 05 Led 2012 17:53 
Offline
Přispívám na web 100 Kč
Přispívám na web 100 Kč

Registrován: 18 Led 2008 14:59
Příspěvky: 90
Bydliště: Brno
A co říkají ostatní bojovníci? Smazat, zamknout nebo ponechat? Doufám že už jste doválčili.

S přáním pěkného večera Jirka Trávníček


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ADMIN SPÍŠ ??? ( AKO OBVYKLE - SPAM )
OdeslatNapsal: 05 Led 2012 18:59 
Offline
Přispívám na web 300 Kč
Přispívám na web 300 Kč
Uživatelský avatar

Registrován: 29 Zář 2009 19:46
Příspěvky: 392
Bydliště: Praha, Košice
Jirka, raději to uzavři, jinak se bude snažit každý dotčený mít poslední slovo.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté, nemůžete posílat nové příspěvky nebo odpovídat na starší  [ Příspěvků: 46 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad - phpBB.cz